top of page

2C Detailing Studio

Kazandıran Bayilik Sistemi ile Tanışın

rlı ve sürdürülebilir bir işyeri sahibi olmak,

Yeni bir işyeri açarken, gereksiz maliyetlerine katlanmamak,

Mesleğinde profesyonelleşmiş bir ekipten, işin inceliklerini öğrenmek,

Prestijli bir marka çatısı altında, kaliteli bir hedef kitleye hizmet sunmak,

İstersiniz...

"Doğru Yerdesiniz"

Temel Yaklaşımlar

  • Bayi adayının 2C Detailing Studio bayiliğini açmak istediği bölgede (şehirde) şayet 2C Cam Filmi bayii var ise mevcut bayi ile en az 5 km mesafe olmalıdır.

  • 2C Detailing Studio hizmetlerinin verileceği işyeri en az 250 m2 kapalı 50 m2 açık alana ihtiyaç duyulmaktadır.

  • Bayilik talebi kabul edilen yeni şubemizin, 2C Detailing Studio marka kimliğine uygun olarak yer seçimi, iç ve dış dizaynı ile müşteriler için en uygun hizmet sunma standartlarını sağlayabilmesi için gerekli destek tarafımızdan sağlanmaktadır. 

  • 2C Detailing Studio bayilerimizin tümü, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Belgelendirmesi ve TS 11526 Hizmet Yeri Yeterlilik şartlarını yerine getirmek durumundadır. İlgili kalite belgelendirme süreçlerinde bayimize yeterli destek, tarafımızdan sunulmaktadır. Bu sayede 2C Detailing Studio kalitesini tüm bayilerimizde sağlayabilir ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlayabilmekteyiz.

  • 2C Detailing Studio bayilerimizin hizmet verdiği bölge koşullarına ve yatırım tutarına göre, en kısa sürede karlılığının sağlanması ve müşteri sayısının hedeflenen noktaya gelmesi için gerekli aksiyonlar, 2C Detailing Studio profesyonel destek ekibi tarafından sağlanmaktadır. 

  • Araç kabulden teslime kadar tüm süreçlerde görev alacak personellerin temel ve profesyonel eğitimleri 2C Detailing Studio ekibi tarafından verilecek ve ilgili personel belgelendirilecektir. 

2C Franchise | Bayilik Başvuru Formu

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuzun olumlu karşılanması durumunda, en Kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

bottom of page