top of page

Kurumsal

Firmamız, 2010 yılında 2C Cam Filmi markasıyla, Sivas ve çevre illere hizmet vermek amacıyla, cam filmi, cam kriko tamiri ve araç kaplama hizmetlerini vermek üzere kuruldu.

 

2013 yılında hızlı bir büyüme göstererek, detaylı oto bakım-temizlik, seramik kaplama üzerine uzmanlık eğitimlerini tamamlayarak hizmet vermeye devam etti.

 

2018 yılında performans artırıcı, power control ve pedalbox gaz tepkime cihazlarının satış ve destek hizmetlerini Sivas, Tokat ve Amasya illerinde bayilik hizmeti sağlayarak yerinde ve mobil uygulamalar gerçekleştirdi.

 

Sektörümüz de her geçen gün yenilenen ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak ve en kaliteli hizmeti sağlamak ilk temel önceliğimiz.

Siz değerli müşterilerimize, daha iyi standartlarda hizmet vermek amacıyla 2020 yılı içinde takım çalışma personellerimizin, teorik ve uygulama eğitim programlarını güncelleyerek, sizlere en kaliteli ürünleri kullanmakla birlikte hijyenik-steril ortamlarda araçlarınızın profesyonel uygulamalarla tamamlanmasını amaçlamaktayız.

Sektöründe ilklerin öncüsü olan 2C markası, CRM tabanlı müşteri ilişkileri yönetim sistemi ile, memnuniyetinizin devamlılığını sağlamakta ve sektörel gelişime de katkı sağlamaktadır. 

Deri_Klinik_2C_Cam_Filmi_Bayilik.jpg
ORAFOL Bayilik 2ccamfilmi.jpg
bottom of page