top of page
Deri_temizlik.jpg

Koltuk Temizlik & Bakım

DERİ

deriklinik-sivas-2c.png

Deri Klinik

Sivas Bölge Bayii

Yetkili Uygulama Merkezi

Deri; benzersiz güzellikte, kendisine ait doğal damarları ve bazen kusurları olan, uzun ömürlü, son derece dayanıklı doğal bir üründür. Zamanla güneş ışınlarından, tozdan, su lekelerinden, kullanıma dayalı yıpranmalardan etkilenerek kirlenir.

2C Detailing Studio olarak, deri ürünlerinizdeki hasarları, 76 ülkede kendini ispatlamış Colourlock deri bakım onarım ürünleri ile temizliyor, tamir ediyor, renklerini yeniliyor ve koruyucu bakımı yapıyoruz.

Deri koltuklarınız için hizmet başlıklarımız;

  • Deri Koltuk Temizliği ve Deri Bakımı

  • Deri Koltuk Boyama ve Koltuk Renk Yenileme

  • Deri Koltuk; Yırtık – Çizik – Yanık ve Delik Tamiri

  • Deri Koltuk; Boya – Mürekkep – Tükenmez Kalem Temizliği

Otomobil derileri; kullanımdan dolayı sürtünme, ter, sıcaklık değişikliği, bilinçsiz kullanılan temizleyiciler gibi birçok farklı unsura karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmektedirler.

 

Tüm bu unsurlara göre dayanıklı üretilen deri yüzeylerde bile, özellikle yanlış temizleyiciler, yoğun kullanım ve bakımsızlık sebebiyle zamanla hasarlar görünmeye başlar.

Otomobillerde kullanılan deri yüzeylerde hasarlar, ilk olarak sol koltuk için sol kısım, sağ koltuklar için sağ kısımları, direksiyonlar, vites ve kol dayama gibi yoğun kullanılan kısımlarda oluşmaya başlarlar.

 

Deri koltuk yüzeylerinde oluşan bu hasarlar ilk aşamada, boya katı aşınmadan, el/vücut teri kaynaklı yağlanma deriye işlemeden fark edilebilirse kolaylıkla tamir edilebilir formdadır.

2C Detailing Studio Deri yenileme uzmanları doğru ürünler kullanarak bu hasarların olmasını geciktirebilir, engelleyebilir veya hasarlar oluştuktan sonra bunları hiç belli olmayacak şekilde tamir edebilir.

Daha büyük hasarlarda ise; Colourlock ürünlerimizi kullanarak yaptığımız uygulamalar veya bazı durumlarda ise derinin kısmi yada tamamının değişmesi gerekli olabilir.

Otomobil derilerine, kullanım yoğunluğunuza ve kullanım şartlarınıza göre Colourlock ürünlerini doğru bir biçimde kullanarak 3-6 ayda bir yapacağınız temizlik ve bakım derilerinizi uzun yıllar neredeyse ilk günkü gibi kullanmanızı sağlayacaktır.

 

Aracınızın deri koltuklarının kirlilik durumuna ve yaşına göre farklı temizleyiciler ve bakım ürünleri 2C Detailing Studio profesyonel ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. 

Bu videomuzdaki hasarlı otomobil derilerinin nasıl tamir edilebileceği detaylı bir biçimde gösterilmektedir

2C Detailing Studio tarafından yetkili uygulama merkezi ile araçlarınıza profesyonel şekilde tatbik edilen  deri onarım ve bakım ürünlerinin Türkiyedeki bir numarası markası;

Deri Klinik Kimdir?

Herkes deriyi bilir, ancak çok az kişi farklı işlentiye sahip deriyi ayırt edebilir ve doğru ürünlerle birlikte temizleyebilir, koruyabilir, bakımını ve tamirini yapabilir. 2C Detailing Studio profesyonel ekibi, aldığı eğitimlerle beraber farklı deri işlenti yöntemleri hakkında detaylı bilgiyi sahiptir.

Deri Klinik, Alman Lederzentrum firmasının Türkiye temsilcisi olarak, Deri Klinik Türkiye’ de belirli bir seviyenin üzerindeki; otomobil firmalarına/servislerine deri ile ilgili problemlerinde ürünleri ile servis, bilgi/danışmanlık, yurt içi ve yurtdışı tedarikçilerinden edindiği deri ürünlerle yardımcı olmaktadır.

Deri Klinik bünyesindeki ürünler, bilgi ve becerileri ile kişiye ve probleme özel ürünleri sayesinde “Terzi İşi” çözümler üretmektedir.

Deri Klinik, sektördeki ihtiyaçları gözlemleyerek, yenilikleri takip ederek gerekli adımları atmakta ve sürekli kendini geliştirmektedir. 

Deri ile ilgili tüm sorularınız için, Deri Klinik Sivas Bölge Bayii ve Yetkili Uygulama Merkezi olan 2C Detailing Studio hizmetinizdedir.

Deri_temizlik_2.jpg

ARAÇ 

MOTOR TEMİZLİĞİ

Motor_temizlik.jpg

DETAYLI 

ARAÇ TEMİZLİK 

Detaylı_temizlik_4.jpg
bottom of page