top of page

PEDALBOX

Gaz Tepkime Süreci Optimizasyonu

Otomotiv sektörünün büyümesi ve gelişmesiyle birlikte otomotiv firmaları global dünya üzerinde kabul görmüş standartları üretim sürecine uygulamak durumundadırlar. Gaz pedalı ve gaz tepki süresi bunlardan biridir. Önceden elektronik sistemler içermeyen gaz pedalı sistemleri günümüzde tamamen elektronik hale gelmiştir.

pedalbox_sivas_bayi.jpg

Otomotiv üreticileri bu açığı kapatacak süreçleri henüz geliştiremediği için bu alanda uzmanlaşan girişimciler gaz pedalı tepki süresini ciddi değişiklikler yaparak gaz pedalı tepkime cihazları geliştirmişlerdir.

Gaz pedalı ile cihaz beyni arasına yerleştirilmiş dijital bir cihazdır. Yukarıda bahsettiğimiz gaz reaksiyon süresini optimize ederek ve en aza indirerek kullanıcının ergonomisi için özel bir sürüş keyfi sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Diğer bir deyişle, sürücüye özgü ayarlarla tam olarak istenen performansı elde etmek için tasarlanmıştır.

 

Alman markası olan Pedalbox ürünü DTE Systems firmasının geliştirdiği performans arttırıcı bir cihazdır. En önemli özelliği anında sonuç alınmasıdır. Yani cihazı araca yerleştirdikten sonra araçtaki performans artışını anlık olarak test edebiliyorsunuz.

Sürücüye keyifli ve farklı sürüş deneyimleri sunan Pedalbox, seyahatlerde sürüş kolaylığı sağlar. Ekonomi, spor ve spor artı mod seçenekleriyle sürücünün sürüş stilini istediği gibi ayarlamasını sağlar.

Tasarruf modu seçeneği ile yakıt tasarrufu sağlarken, spor ve spor artı modlarında aracınızı daha agresif bir şekilde kullanmanızı sağlar. Hızlı kalkış ve hızlı kullanım için aracınızın tüm performansını  sürücüye sunar.

pedalbox-sivas.jpg

Pedalbox sıradan bir chiptuning uygulaması değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi, sürücünün tekdüze bir yazılım olmanın ötesinde, uygun sürüş durumunu ayarlamasını sağlar. Başka bir deyişle, sürücüyü bağımlı bir sürüşe zorlamaz, aksine sürücünün isteklerine yanıt verir. Tüm bunları yaparken, sürücünün ekonomisini de korur ve yakıt tasarrufu da sağlar.


Pedalbox  %100 Alman ürünüdür. Dünya üzerinde otomotiv sektöründe zirvede olan Almanya, araç performans ürünlerinde de teknolojik anlamda zirvede bulunmaktadır. Kolay kullanımı, basit montajı ve yakıt tasarrufu sağlayan Pedalbox, otomotiv sektöründeki Alman ekolünün küçük ama etkili bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimiz, Pedalbox ürününü ücretsiz test etmek ve bu ayrıcalığı araçlarınızda yaşamak için 2C Ücretsiz Danışma hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page