PEDALBOX

Sivas Bölge Bayii

PedalBox Sivas Bölge Bayii olan 2C PedalBox Uygulama Merkezi, uzmanlık alanı olan araç performans ürünleri noktasında, branşındaki en değerli markaları Sivas halkı ile buluşturmaya devam ediyor. 

Siz de, aracınızın gerçek gücüne ulaşmak için, gaz tepkime süresini optimize eden PedalBox ürünlerine 2C ayrılacağı ile ulaşabilirsiniz. 

PEDALBOX HAKKINDA

Otomotiv üreticileri bu açığı kapatacak süreçleri henüz geliştiremediği için bu alanda uzmanlaşan girişimciler gaz pedalı tepki süresini ciddi değişiklikler yaparak gaz pedalı tepkime cihazları geliştirmişlerdir.

PEDALBOX NEDİR?

Gaz pedalı ile cihaz beyni arasına yerleştirilmiş dijital bir cihazdır. Yukarıda bahsettiğimiz gaz reaksiyon süresini optimize ederek ve en aza indirerek kullanıcının ergonomisi için özel bir sürüş keyfi sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Diğer bir deyişle, sürücüye özgü ayarlarla tam olarak istenen performansı elde etmek için tasarlanmıştır.

 

PEDALBOX MARKASI

Alman markası olan Pedalbox ürünü DTE Systems firmasının geliştirdiği performans arttırıcı bir cihazdır. PedalBox markasını Sivas halkının hizmetine sunan 2C, 10 yıldan daha fazla süredir sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir. PedalBox'ın en önemli özelliği: anında sonuç alınmasıdır. Yani 2C PedalBox Uygulama Merkezinde cihazı araca yerleştirdikten sonra araçtaki performans artışını anlık olarak test edebiliyorsunuz.

Sürücüye keyifli ve farklı sürüş deneyimleri sunan Pedalbox, seyahatlerde sürüş kolaylığı sağlar. Ekonomi, spor ve spor artı mod seçenekleriyle sürücünün sürüş stilini istediği gibi ayarlamasını sağlar.

PEDALBOX FAYDALARI

2C Sivas PedalBox ile hizmetinize sunduğumuz bu ürün, Tasarruf modu seçeneği ile yakıt tasarrufu sağlarken, spor ve spor artı modlarında aracınızı daha agresif bir şekilde kullanmanızı sağlar. Hızlı kalkış ve hızlı kullanım için aracınızın tüm performansını  sürücüye sunar.

PEDALBOX AYRICALIKLARI

Pedalbox sıradan bir chiptuning uygulaması değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi, sürücünün tekdüze bir yazılım olmanın ötesinde, uygun sürüş durumunu ayarlamasını sağlar. Başka bir deyişle, sürücüyü bağımlı bir sürüşe zorlamaz, aksine sürücünün isteklerine yanıt verir. Tüm bunları yaparken, sürücünün ekonomisini de korur ve yakıt tasarrufu da sağlar.


2C PedalBox Bölge Bayii olarak Sivas halkının hizmetine sunduğumuz Pedalbox  %100 Alman ürünüdür. Dünya üzerinde otomotiv sektöründe zirvede olan Almanya, araç performans ürünlerinde de teknolojik anlamda zirvede bulunmaktadır. Kolay kullanımı, basit montajı ve yakıt tasarrufu sağlayan Pedalbox, otomotiv sektöründeki Alman ekolünün küçük ama etkili bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Siz  de Sivas ve bölge illerde ikamet ediyor iseniz, Pedalbox ürününü ücretsiz test etmek ve bu ayrıcalığı araçlarınızda yaşamak için 2C Ücretsiz Danışma hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

2c-garanti.png

2C Genel Merkez 

Gültepe Mh. 2. Sanayi Sk. No:4

Keresteciler Camii Altı Merkez/Sivas

+90 346 226 10 87

+90 505 323 18 85

2C Cam Filmi Markamızı ve Resmi Web Sitemizdeki Tüm İçerikleri Koruma Altına Aldık © 2023 Kurumsal Çözüm Ortağı Kobi Analiz A.Ş.
lumar sivas cam filmi
suntek-2c-film.png
stek-turkiye.png
deriklinik-sivas-2c.png
pedalbox_sivas.png
Premium_2C.png